כיצד FIT עובד
Get Adobe Flash player

                           מהפכה בישיבה - לא עוד כאבי גב, נוקשות ועייפות

 מבוא

women work overview

בעולם המודרני, כתוצאה מבילוי זמן רב יותר בישיבה מאשר בכל מצב אחר, רבים מאיתנו חיים עם כאבי גב מתמשכים.

רוב הכיסאות מקובעים ולא נועדו לתמוך בתנוחות ישיבה נכונה מול שולחן עבודה או מחשב.

אך ישיבה לפרקי זמן ארוכים היא לעתים קרובות חלק בלתי נמנע מחיי היום יום שלנו, בין אם בעבודה, בבית ספר או בבית.

הנזק מצטבר, ללא תרופות קסם אשר יפצו על השעות האינסופיות של תנוחות ישיבה לא בריאות שאנו מאלצים את גופנו לעל בסיס יומי.

 

" 80% מהאוכלוסיה סובלים מבעיות גב משלב מסוים בחייהם. 80% מאלה שעובדים מול מחשב סובלים באופן קבוע מכאבים בגב או בצוואר. כאבי גב היא הבעיה השכיחה ביותר ומס'2 בבעיות הבריאותיות, והסיבה לביקורי רופא בהעדרות מעבודה."

 

  טכנולוגית FIT

FIT-Total מציגה טכנולוגית כיסא מהפכנית אשר שומרת על הגוף בריא וללא כאבים במהלך שעות ארוכות של ישיבה. FIT מאפשר לשבת בנוחות לפרקי זמן ארוכים בתנוחות עבודה, ולהשאר רגועים ומלאי חיוניות ומבלי לפגוע בגב ובצוואר שלך.

כדי להיות בריאים גופנו צריך לנוע, FIT עוזר לנו לנוע בדרכים בריאות בזמן שאנו ישובים,ותומך בישיבה ב 'תנוחות נורמליות'  אשר מתאימות לאנטומית הגוף. תנוחות אשר מאפשרות להתאים בקלות את זווית הישיבה בין פלג הגוף העליון והירכיים ליותר 90 מעלות, תוך ביטול העיוות בעמוד השדרה. ושומר אותנו 'מאוזנים בטבעיות' בשליטה מלאה ובביטחון.

כסאות FIT, המבוססים על הפטנטים, 'מוחו 'מושב-חכם', מתאימים את עצמם לתנוחות נורמליות בריאות אשר מגנות על עמוד השידרה; ומציעים פתרון 'דינמי' ואינטראקטיבי לבעיות שנגרמות ע"י שנים של ישיבה לא בריאה.

FIT אף עוזר לחזק את הגב ואת השרירים הפנימיים. ובכך משפר את היכולת למנוע פציעות בגב, משפר את היציבה ומקל על כאבי גב וצוואר.

FIT משמש כמניעה למי שעדיין אינם סובלים מכאבי גב.

 

יתרונות FIT

  • מפחית לחצים על החוליות בעמוד השידרה
  • מפחית את הלחץ על שרירים, הרצועות והמפרקים.
  • מונע ניוון שרירים ע"י "ישיבה דינמית"
  • משפר את זרימת הדם ואת מערכת העיכול
  • משפר את הנשימה ע"י ישיבה בתנוחות גוף פתוחות
  • מגביר את רמות האנרגיה והריכוז ומפחית עייפות
  • לשפר את חוזק השרירים, מחזק את הגב ואת שרירי הבטן הפנימיים
  • מונע נזק פוטנציאלי לטווח ארוך במהלך שנות התפתחותו של הילד, הנגרם על ידי הרגלי ישיבה לקויים מול שולחן העבודה או שולחן המחשב
  • משפר את הבריאות הכללית  

Office marketing - anim - HEB

FIT יכול לשנות את חייכם.

 

עוד סטטיסטיקות חיוניות:

“31 מיליון אמריקאים חווים כאבים בגב תחתון בכל זמן נתון. "/" כאב גב הינו הגורם השני בביקורי רופא בהעדרות מעבודה. "/" 80% מכלל אוכלוסייה חווים בעיות גב בזמן מסוים של חיים.” [American Chiropractic Association (ACA].

“כאבי גב היא הבעיה בריאותית הנפוצה ביותר עבור העובדים בבריטניה, גורמים לאנשים לפספס 4.9 מיליון ימי עבודה בכל שנה. "/" ארבעה מתוך עשר אמרו שזה השפיע על היכולת שלהם לעבוד ו 31% מעידים שזה משפיע על היכולת שלהם להרוויח כסף. "/" 33% אמרו שיש לכאבי הגב השפעה על המשפחה שלהם ועל חייהם החברתיים.”[Health and Safety Executive (HSE)‟].

“יציבה לקויה בעת ישבה מול מחשב יכולה לגרום לבעיות גב יותר מההרמה וסחיבה מוגזמת שמתבצעת על ידי עובדי כפיים. "/" 59% מהאוכלוסייה העובדת ישובה כל היום בעבודה”[British Chiropractic Association (BCA)].

“עובד המשרד הממוצע מבלה כ -80,000 שעות ישיבה במהלך חיי העבודה שלו. ההשלכות של חוסרר בתנועה זו ידועות היטב. "/" 80% מאלה שעובדים מול מחשב כל יום באופן קבוע סובלים מבעיות בריאות. שני שליש סובל ממתח וכאבים בכתף ובצוואר, יותר ממחצית יש בעיות בגב”.[German Federal Institute for Occupational Safety and Health (BAuA)].

"ריהוט שאינו מאפשר תנועות ונוחות תוך כדי העבודה עשויה לתרום לבעיות של ריכוז ובריאות בביתי הספר. "/" בגיל 15 או 16 60-70% מילדי בית הספר חווים כאבי גב" / [Mandal, A.C. 1976; Balagué, F. 1998; Davoine, P. 1991;   Linton, S. J., Hellsing  A. L., Halme, T., Akerstedt, K.  1994].

 

עברו ל'תנוחות-טבעיות'

FIT - שבו בריא!

English French German Italian Portuguese Russian Spanish
התחברות הרשמה

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name *
Username *
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *